18 juni 2015
18 juni 2015
Ik moet zeggen dat het vandaag gewoon een hele goede en solide ronde was. Ik heb met vlagen goed staan putten vooral de testers die erin moeten op deze pittige baan - met lastige en matige greens - heb ik veel gemaakt! De omstandigheden waren zeker in de ochtend en eigenlijk tot een uur of vijf heel goed. Daarna kwam de wind wel opzetten en werd het wat lastiger.
Ik had een lekker begin met birdie op twaalf na een goede tweeputt. Helaas moest ik op dertien met een 3-putt van de achterkant van de green weer een slag terug geven, maar zo'n drieput van 25 meter kan gebeuren hier op zulke greens.
Mijn birdie op zestien van een meter was lekker en ook op 18 maak ik birdie nadat mijn eagleputt er net naast gleed van zeven meter.
Parren zijn goed op deze baan en tot hole zes maak ik ook goede parren. Op hole zes raak ik uit positie na een matige drive en kon ik de green niet halen, maar ik hole wel een vier meter putt voor een goede bogey!
Op hole zeven hole ik een goede lange birdie put van een meter of tien en dat is een lekkere bonus.
De -2 van vandaag was een lekkere start en morgen moet ik gewoon hetzelfde spel spelen.
Nu in positie blijven en parren zijn goed!
Ik kijk met een goed gevoel terug op de eerste drie toernooien van dit jaar, zeker omdat we op banen speelden die niet tot mijn favorieten behoren.
Het lange spel was goed maar geen geluk op de greens en daardoor een 36ste plaats in het Ras AL Khaimah Championship.
In de Hero Dubai Desert Classic ben ik als 27ste geëindigd na een prima slotronde.